Güncellendi
İşlem Başarılı !

Bizi tercih Ettiğiniz için Teşekkürler

Yükleniyor...

BLOG

Turkish Airlines World Golf Cup

 

 

 

Renta Yapı ve Kiralık Çadır Sistemleri olarak 2016 -2017-2018-2019 yıllarında gerçekleştirilen Türk Havayolları ana sponsorluğundaki Dünya Açık Golf Turnuvası Türkiye ayağındaki farklı metrekarelerde kiralık çadır ve aksesuar hizmeti ile çalışmada bulunduk. 

...

blog
blog

4. Etnospor Kültür Festivali

 

 

 

 

Renta Yapı Kiralık Çadır Sistemleri olarak, 2019 Yılında 4.'sü düzenlenen Etnospor Kültür Festivali'nde kullanılan 3m'den 40m en'e kadar farklı metrekarelerdeki çadır kiralama hizmeti firmamız tarafından verilmiştir. 

...

Mercedes Benz Fashion Week

 

 

 

Renta Yapı ve Kiralık Çadır Sistemleri olarak Mercedes Benz'in ana sponsorluğunda gerçekleştirilmiş olan Fashion Week Etkinliğinde 2013 ve 2016 yılında kiralık çadır ve aksesuar hizmeti ile çalışmada bulunduk. 

...

blog
blog

Boat Show Eurasia Tuzla

 

 

 

Renta Yapı ve Kiralık Çadır Sistemleri olarak Via Fuarcılığın 2017-2018 -2019 ve 2020 yıllarında Tuzla Viaport Marina 'da düzenlemiş olduğu Boat Show Eurasia Fuarı'nda 10m'den 60m en'e kadar farklı metrekarelerde kiralık çadır ve farklı çeşitlerde aksesuar hizmeti ile çalışmada bulunduk. 

...

Vodafone Dijital Dönüşüm Zirvesi

 

 

 

Renta Yapı ve Kiralık Çadır Sistemleri olarak Vodafone Türkiye 'nin 2016 yılında gerçekleştirmiş olduğu Dijital Dönüşüm Zirvesi 'nde kiralık çadır ve aksesuar hizmeti ile çalışmada bulunduk. 

...

blog