Güncellendi
İşlem Başarılı !

Bizi tercih Ettiğiniz için Teşekkürler

Yükleniyor...

NEDEN RENTA YAPI

"HERŞEY TEK ÇATI ALTINDA"

RENTA YAPI, hizmet vermiş olduğu kiralık çadır sistemleri dışında, kiralık çadır ve kalıcı çadır sistemlerin tasarım, projelendirme ve imalatı konusunda da faaliyet gösteren, sektörün öncü girişimcilerinin kurduğu ekipman ve çadır kiralama hizmeti veren bir şirkettir.

Gerçekleştirmek istediğiniz, düğün, fuar, toplantı, lansman, açılış, davet gibi tüm etkinlikleriniz için; ihtiyaç duyduğunuz üstün kaliteli kiralık çadır sistemlerinden mobilyalara, son teknoloji aksesuarlardan, kusursuz altyapı çözümlerine kadar, ihtiyaç duyduğunuz her türlü hizmeti tek bir noktadan sağlıyoruz.

RENTA YAPI olarak stoklarımızda bulunan ve Alman teknolojisi ile üretilen Avrupa’daki en geniş açıklığa sahip 60m enindeki kiralık çadır sistemimiz ile etkinliklerinizdeki sınırları ortadan kaldırıyoruz.

RENTA YAPI, sektördeki “kapalı alan” ihtiyacını “kalıcı ve kiralık çadır sistemleri” ile karşılamak için özellikle firmaların ihtiyaçlarını göz önüne alarak, tasarım, projelendirme ve imalat konusunda da hizmet vermekte ve müşterilerini standart yapıların dışına taşıyabilmektedir.  

TASARIM