Çadır Kiralama

Çadır Kiralama


Çadır kiralama yapmadan önce, gerçekleştirmek istediğiniz organizasyonun niteliği belirlemek oldukça önemlidir.

Kiralamak istediğiniz çadırın kullanım alanı örneğin; Düğün çadırı, fuar çadırı, tören çadırı, vb. mi olduğu çadır sisteminin model ve aksesuarlarını etkileyecektir.

Bunun yanı sıra çadır kiralama yaptıktan sonra, kurulacağı alana iş makinasının girip girememesi. Zemin niteliğinin toprak, beton, asfalt olup olmadığı çadır tipinin seçiminde önemli bir faktördür. Ayrıca ihtiyaç durumunda çadır stabilizasyonun sağlamak amacı ile de ray ve ağırlıklar kullanılmaktadır.

Etkinliğinizin türünün belirlenmesin ardından, çadır kiralama için diğer önemli bir konu oturma düzeni. Oturma düzeni için vereceğiniz bilgiye uygun olarak çadırın ebatları belirlenecektir. Tiyatro düzeni, kokteyl düzeni, yuvarlak masa düzeni vb. seçimler ile. Çadır içerisinde oluşturmayı planladığınız sahne, pist, stant alanlarının yerleşimi ve sergilemek istediğiniz ürün, ses, ışık, led ekranlarını boyutları kiralık çadır sistemlerinin genişlik ve yüksekliğinin belirlenmesinde de çok etkili olacaktır.

Tüm bu kriterler sizlerden alınacak bilgilerle değerlendirilerek, etkinliğiniz için en uygun çadır kiralama modelini belirlememize yardımcı olacaktır. Belirlenen mekânın bitmiş halinin modeli sunularak etkinlik esnasında bir sürprize karşılaşmanız engellenecektir. Bundan sonrası size kalan “Unutulmaz Bir Mekânda, Mükemmel Anılar Biriktirmek” olacaktır.

ÇADIR KİRALAMA AKSESUARLARI

KİRALIK PODYUM

Çadır kiralama yaparken dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise. Sistemlerin kurulacağı zeminler her zaman istenilen nitelikte olması. Ayrıca konuklarınıza daha nitelikli bir ortam sağlayabilmek için kiralık podyum ve kullan at Rip halılar kullanabilirsiniz. Kiralık podyumlar genellikle 1x1m, 1x2m, 1,25×2,5m ebatlarında ve min. 10cm yüksekliğindedir. Plywood malzemeden oluşan kiralık podyum çözümlerimizle ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılanabilmektedir.

ÇADIR KİRALAMA DA KULLANILAN İKLİMLENDİRME

Çadır kiralama yaptığınızda aslında işiniz tam olarak bitmiyor. Kiralık Çadır sistemleri ile yapacağınız kapalı alan etkinliklerinde iklim koşulları ve etkinlik tarihine göre ısıtma ve/veya soğutma ihtiyacı oluşabilmektedir. Etkinliğinizde daha konforlu alanlar için çadır sisteminin büyüklüğüne ve oluşan iç hacme uygun kapasitelerdeki kiralık klima ve kiralık ısıtıcı cihazları ile çözülerek konuklarınıza konforlu alanlar oluşturabilirsiniz.

Kurulacak çadır sisteminin büyüklüğü ve montaj alanındaki alt yapı, ikmal ve lojistik imkanlara uygun cihazlar;

  • Kiralık klima Salon tipi
  • Kiralık ısıtıcı, Mazotlu Brülör
  • Elektrikli Isıtıcı
  • Rooftop Tipi Kanallı İklimlendirme Cihazı

Kamp çadırı ve buna benzer sistemler satın almak veya kiralamak için ilgili linki takip edebilirsiniz.

Comments are disabled.