NEDEN RENTA YAPI?

“HERŞEY TEK ÇATI ALTINDA”

RENTA YAPI, çadır kiralaması hizmetlerinin yanı sıra, kiralık çadır ve kalıcı çadır sistemlerinin tasarımı. Projelendirmesi ve imalatı konusunda da faaliyet gösteren, sektörün öncü girişimcilerinin kurduğu şirkettir.

Gerçekleştirmek istediğiniz, düğün, fuar, toplantı, lansman, açılış, davet gibi tüm etkinlikleriniz ile. İhtiyaç duyduğunuz üstün kaliteli kiralık çadır sistemlerinden son teknoloji aksesuarlara. Kusursuz altyapı çözümlerine kadar, her türlü hizmeti tek bir noktadan sağlıyoruz.

RENTA YAPI olarak stoklarımızda bulunan ve Alman teknolojisi ile üretilen Avrupa’daki en geniş açıklığa sahip 60m enindeki kiralık çadır sistemimiz ile etkinliklerinizdeki sınırları ortadan kaldırıyoruz.

Sektördeki “kapalı alan” ihtiyacını “kalıcı ve kiralık çadır sistemleri” ile karşılamak. Tasarım, projelendirme ve imalat konusunda da hizmet vermekte ve müşterilerini standart yapıların dışına taşıyabilmektedir.

Sizde doğru bir çadır kiralaması deneyimi yaşamak için bizimle iletişime geçin Ayrıca kiralık çadır sistemlerimiz Pagoda, Large ve Big Tent serileri hakkında, detaylı kiralık çadır fiyatı öğrenmek için ziyaret edin.

TASARIM

MÜHENDİSLİK